oData (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Views
oc: Vistas

en: Add
oc: Apondre

en: Your settings have been saved.
oc: Vòstras preferéncias han estat enregistradas.
