oData (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Views
pl: Widoki

en: Add
pl: Dodaj

en: Your settings have been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zachowane.
