oData (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Views
ps: ليدنې

en: Add
ps: زیاتول
