oData (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Save
pt: Guardar

en: Add
pt: Adicionar

en: Your settings have been saved.
pt: As suas definições foram gravadas.
