oData (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Save
sq: Ruaj
