oData (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Add
ta: சேர்

en: Your settings have been saved.
ta: உங்கள் அமைவுகள் சேமிக்கப்பட்டன.
