oData (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: Your settings have been saved.
te: మీ అమరికలని భద్రపరిచాం.
