oData (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Views
th: ดู

en: Add
th: เพิ่ม
