oData (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Views
tr: Görünümler

en: Add
tr: Ekle

en: Your settings have been saved.
tr: Ayarlarınız kaydedildi.
