oData (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Add
ug: قوشۇش

en: Your settings have been saved.
ug: تەڭشەشلىرىڭىز ساقلاندى.
