oData (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: Your settings have been saved.
vi: Đã lưu lại các thiết lập của bạn.
