oData (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Views
ar: العرض

en: Add
ar: إضافة

en: Your settings have been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.
