oData (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Save
az: Saxla

en: Views
az: Görünüşlər

en: Add
az: Əlavə et

en: Your settings have been saved.
az: Parametrləriniz yadda saxlanıldı.
