oData (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Your settings have been saved.
el: Οι ρυθμίσεις σας αποθηκεύτηκαν.
