oData (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: Save
es: Guardar

en: Views
es: Vistas

en: Add
es: Agregar

en: Your settings have been saved.
es: Sus opciones de configuración se han guardado.
