oData (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել
