oData (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Views
ja: ビュー

en: Add
ja: 追加

en: Your settings have been saved.
ja: 設定が保存されました。
