oData (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Add
ka: დამატება

en: Your settings have been saved.
ka: თქვენი პარამეტრები შენახულია.
