oData (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Save
ro: Salvare

en: Views
ro: Vizualizări

en: Add
ro: Adaugă

en: Your settings have been saved.
ro: Setările au fost salvate.
