oData (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Views
ru: Представление

en: Add
ru: Добавить

en: Your settings have been saved.
ru: Ваши настройки были сохранены.
