oData (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Add
sk: Pridať

en: Your settings have been saved.
sk: Vaše nastavenia boli uložené.
