oData (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Save
sv: Spara

en: Views
sv: Vyer

en: Add
sv: Lägg till

en: Your settings have been saved.
sv: Dina inställningar har sparats.
