oData (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Views
uk: Види

en: Add
uk: Додати

en: Your settings have been saved.
uk: Налаштування були успішно збережені.
