Directory based organisational layer (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Operations
oc: Accions

en: root
oc: raiç

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: file
oc: fichièr

en: Up
oc: Naut

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Loading
oc: En cors de cargament

en: The file upload failed. %upload
oc: Fracàs del transferiment del fichièr. %upload
