Directory based organisational layer (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: file
ug: ھۉججەت

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Loading
ug: ئىچىلىۋاتىدۇ
