Directory based organisational layer (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: root
bo: རྩ་བ

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: file
bo: ཡིག་ཆ

en: Up
bo: གོང་དུ

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Loading
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད

en: The file upload failed. %upload
bo: ཡིག་ཆ་ཡར་སྤྲོད་བྱས་མ་ཐུབ་། %upload
