Directory based organisational layer (7.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Operations
hr: Operacije

en: root
hr: korijen

en: Upload
hr: Otpremi

en: file
hr: datoteka

en: Up
hr: Gore

en: Directory
hr: Imenik

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Loading
hr: Učitavanje

en: The file upload failed. %upload
hr: Otprema datoteke nije uspjela. %upload
