Directory based organisational layer (7.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: root
is: rót

en: Upload
is: Hlaða upp

en: file
is: skrá

en: Up
is: Upp

en: Loading
is: Hleð
