Directory based organisational layer (7.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Upload
lt: Įkelti

en: file
lt: failas

en: Up
lt: Viršun

en: Directory
lt: Katalogas

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Loading
lt: Kraunama

en: The file upload failed. %upload
lt: Failo įkėlimas nepavyko. %upload
