Directory based organisational layer (7.x-1.0-beta4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: root
te: మూలం

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: file
te: ఫైలు

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని
