Directory based organisational layer (7.x-1.0-beta5) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: root
dz: རྩ་བ།

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: file
dz: ཡིག་སྣོད།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།
