Directory based organisational layer (7.x-1.0-beta6) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: root
kn: ಮೂಲ

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: file
kn: ಕಡತ

en: Up
kn: ಮೇಲೆ

en: Directory
kn: ಕಡತಕೋಶ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Loading
kn: ಲೋಡ್ ಮಾಡಲಾಗುತ್ತಿದೆ
