Directory based organisational layer (7.x-1.0-beta6) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Operations
sk: Operácie

en: root
sk: koreň

en: Upload
sk: Nahrať

en: file
sk: súbor

en: Up
sk: Hore

en: Directory
sk: Adresár

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Loading
sk: Nahráva sa

en: The file upload failed. %upload
sk: Nahrávanie súboru zlyhalo. %upload
