Directory based organisational layer (7.x-1.0-beta6) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Operations
uk: Операції

en: root
uk: корінь

en: Upload
uk: Викласти

en: file
uk: файл

en: Directory settings
uk: Установки каталогів

en: Up
uk: Вгору

en: Directory
uk: Каталог

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Delete files
uk: Вилучити файли

en: Loading
uk: Завантаження

en: View files
uk: Перегляд файлів

en: The file upload failed. %upload
uk: Викладання файла завершилося невдачею. %upload

en: Upload files
uk: Відвантажити файли

en: Add files
uk: Додати файли

en: Edit files
uk: Редагування файлів

en: Create directory
uk: Створити каталог
