Directory based organisational layer (7.x-1.0-beta7) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Operations
da: Handlinger

en: root
da: rod

en: file
da: fil

en: Up
da: Op

en: Directory
da: Mappe

en: Loading
da: Indlæser

en: The file upload failed. %upload
da: Upload af fil mislykkedes. %upload

en: Add files
da: Tilføj filer
