Directory based organisational layer (7.x-1.0-beta7) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Operations
ja: 操作

en: root
ja: ルート

en: Upload
ja: アップロード

en: file
ja: ファイル

en: Up
ja: 上へ

en: Directory
ja: ディレクトリー

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Delete files
ja: ファイルを削除する

en: Loading
ja: 読み込み中

en: The file upload failed. %upload
ja: ファイルのアップロードに失敗しました。 %upload

en: Upload files
ja: ファイルをアップロードする
