Directory based organisational layer (7.x-1.0-beta7) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Operations
ru: Операции

en: root
ru: корень

en: Upload
ru: Закачать

en: file
ru: файл

en: Up
ru: Вверх

en: Directory
ru: Каталог

en: Navigation
ru: Навигация

en: Delete files
ru: Удалить файлы

en: Loading
ru: Загрузка

en: The file upload failed. %upload
ru: Ошибка загрузки файла. %upload

en: Upload files
ru: Загрузить файлы

en: Add files
ru: Добавить файлы

en: Edit files
ru: Редактирование файлов
