Directory based organisational layer (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Operations
eu: Eragiketak

en: root
eu: erroa

en: Upload
eu: Igo

en: file
eu: fitxategia

en: Up
eu: Gora

en: Directory
eu: Fitxategia

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Loading
eu: Kargatzen
