Directory based organisational layer (7.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Operations
ur: معاملات

en: root
ur: روٹ

en: file
ur: فائل

en: Navigation
ur: نیویگیشن
