Directory based organisational layer (7.x-1.0-rc2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: root
cy: gwreiddyn

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: file
cy: ffeil

en: Up
cy: I fyny

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: The file upload failed. %upload
cy: Methodd y llwythiad ffeil. %upload
