Directory based organisational layer (7.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Operations
et: Toimingud

en: root
et: juur

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: file
et: fail

en: Up
et: Üles

en: Directory
et: Kataloog

en: Navigation
et: Menüü

en: Loading
et: Laadimine

en: The file upload failed. %upload
et: Faili üleslaadimine ebaõnnestus. %upload

en: Edit files
et: Muuda faile
