Directory based organisational layer (7.x-1.0-rc2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Operations
jv: Operasi

en: Upload
jv: Unggah

en: file
jv: berkas

en: Up
jv: Munggah

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Loading
jv: Ngemot

en: The file upload failed. %upload
jv: Gagal ngunggah berkas. %upload
