Directory based organisational layer (7.x-1.0-rc2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Upload
nn: Last opp

en: file
nn: fil

en: Navigation
nn: Navigering
