Directory based organisational layer (7.x-1.0-rc3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: root
az: əsas

en: Upload
az: Yükləmə

en: file
az: fayl

en: Up
az: Yuxarı

en: Directory
az: Kataloq

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: The file upload failed. %upload
az: Faylın yüklənməsi uğursuz oldu. %upload
