Directory based organisational layer (7.x-1.0-rc3) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Operations
es: Operaciones

en: root
es: raíz

en: Upload
es: Subir al servidor

en: file
es: archivo

en: Directory settings
es: Configuración de directorio

en: Up
es: Arriba

en: Directory
es: Directorio

en: Navigation
es: Navegación

en: Loading
es: Cargando

en: View files
es: Ver archivos

en: The file upload failed. %upload
es: La subida del archivo falló. %upload

en: Add files
es: Agregar archivos
