Directory based organisational layer (7.x-1.0-rc3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: file
my: ဖိုင်

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: Navigation
my: သွားလာရန်
