Directory based organisational layer (7.x-1.0-rc3) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Operations
pl: Operacje

en: root
pl: główny

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: file
pl: plik

en: Up
pl: W górę

en: Directory
pl: Katalog

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Delete files
pl: Usuń pliki

en: Loading
pl: Ładowanie

en: The file upload failed. %upload
pl: Wysłanie pliku nie udało się. %upload

en: Add files
pl: Dodaj pliki

en: Edit files
pl: Edytuj pliki

en: Show JPEG image
pl: Wyświetl obrazek JPEG

en: Trash can
pl: Kosz
