Directory based organisational layer (7.x-1.0-rc3) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Operations
ro: Operațiuni

en: root
ro: rădăcină

en: Upload
ro: Încarcă

en: file
ro: fisier

en: Up
ro: Sus

en: Directory
ro: Director

en: Navigation
ro: Navigator

en: Loading
ro: Se încarcă

en: The file upload failed. %upload
ro: încărcarea fişierului a eşuat. %upload
