Directory based organisational layer (7.x-1.0-rc5) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Operations
hu: Műveletek

en: root
hu: gyökér

en: Upload
hu: Feltöltés

en: file
hu: fájl

en: Up
hu: Fel

en: Directory
hu: Könyvtár

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Delete files
hu: Fájlok törlése

en: Loading
hu: Betöltés

en: View files
hu: Fájlok megtekintése

en: The file upload failed. %upload
hu: A fájl feltöltése nem sikerült. %upload

en: Upload files
hu: Fájlok feltöltése

en: Add files
hu: Fájlok hozzáadása
