Directory based organisational layer (7.x-1.0-rc5) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Upload
nl: Uploaden

en: file
nl: bestand

en: Up
nl: Omhoog

en: Directory
nl: Map

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Delete files
nl: Bestanden verwijderen

en: Loading
nl: Laden

en: The file upload failed. %upload
nl: Het uploaden van het bestand is niet gelukt. %upload

en: Upload files
nl: Bestanden uploaden

en: Add files
nl: Bestanden toevoegen
